logo

Rafineria Gdańska wspiera wiele lokalnych inicjatyw na terenie Pomorza. W ostatnim czasie zakład w Gdańsku dofinansował kwotą 20 tys. zł. organizowany przez Fundację "Obudź Nadzieję" wyjazd podczas ferii zimowych dla podopiecznych z gdańskich domów dziecka. Obóz zimowy zaplanowany został w Murzasichle koło Zakopanego. 

CSR

Jest to cenna inicjatywa ponieważ przyczyni się do integracji dzieci i młodzieży, pokaże także możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Podopieczni będą mieli okazję nauczyć się jazdy na nartach czy skorzystać z basenów termalnych. Wierzymy, że będzie to dobrze spędzony czas.

Fundacja "Obudź Nadzieję" jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, której celem jest pomoc dzieciom z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych, zagrożonych patologią czy wykluczeniem społecznym, a także wsparcie instytucji pozarządowych i publicznych (w szczególności domów dziecka) ściśle związanych z działalnością mającą na celu polepszenie bytu dzieciom.
Zachęcamy Państwa do wspierania podobnych inicjatyw choćby przez przekazywanie 1,5% podatku na wybraną Organizację Pożytku Publicznego, w naszych corocznych zeznaniach podatkowych. Instrukcja jak to zrobić znajduje się na stronie www.podatki.gov.pl.

Cieszymy się, że możemy pomagać i życzymy wszystkim Podopiecznym z gdańskich domów dziecka miło i bezpiecznie spędzonych ferii zimowych. Realizując politykę CSR Rafinerii Gdańskiej chcemy wspierać tego typu inicjatywy w przyszłości.

Biuro Komunikacji
Rafineria Gdańska Sp. z o.o.