logo

Rafineria Gdańska rozpoczęła z początkiem września kampanię rekrutacyjną pod hasłem "Przestrzeń dla fachowców, otwartość dla potencjału". Kampania ma na celu zachęcenie każdego potencjalnego kandydata, aby rozwijał swoje kompetencje i rozpoczął drogę zawodową w Rafinerii Gdańskiej. 

CSR

Rafineria Gdańska Sp. z o.o. rozpoczęła z początkiem września kampanię rekrutacyjną pod hasłem "Przestrzeń dla fachowców, otwartość dla potencjału". Kampania ma na celu zachęcenie każdego potencjalnego kandydata aby rozwijał swoje kompetencje i rozpoczął drogę zawodową w Rafinerii Gdańskiej.

To właśnie dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników oraz ciągłemu doskonaleniu zakładu w Gdańsku, przerabia ponad 10 mln ton ropy rocznie, będąc jedną z najnowocześniejszych rafinerii w Europie Środkowo-Wschodniej. Kampania rekrutacyjna będzie dostępna w kanałach online, takich jak: Facebook, LinkedIn, Twitter, a także offline, w tytułach prasowych: „Dziennik Bałtycki”, „Dziennik Bałtycki strony PRACA”, „Nasze Miasto Trójmiasto” oraz czasopismo „Strefa Biznesu”.

Celem kampanii jest budowanie atrakcyjnego pracodawcy w regionie. Rafineria Gdańska zapewnia swoim pracownikom nagrody specjalne, premie motywacyjne oraz premię roczną - mówi Marta Skwira, HR Business Partner w Rafineria Gdańska Sp. z o.o. - W całości finansowany jest udział w szkoleniach, konferencjach branżowych w Polsce i za granicą. Do tego oferujemy jednorazową roczną wypłatę w ramach "Wczasów pod gruszą", finansujemy też wypoczynek dzieci. - dodaje.

Rafineria w Gdańsku poszukuje nie tylko Aparatowych - Operatorów Instalacji Rafineryjnych, ale również Inżynierów, jak i Pracowników Biurowych. Jednak, Inżynierowie to niezwykle ważna dla zakładu grupa zawodowa. 

- Rafineria Gdańska jest zbudowana z wielu obszarów, kluczowych dla naszej działalności. Poszukujemy pracowników do Biura Harmonogramowania Produkcji, jak i Biura Procesów czy Efektywności Energetycznej - to dzięki danym analizowanym przez programistów, możliwe jest dążenie do jak najmniejszego zużycia energii. Kolejne obszary takie jak: Zespół Szkoleń Operacyjnych, gdzie specjaliści dzielą się z innymi wiedzą i doświadczeniem czy identyfikowanie wszelkich ryzyk w Biurze Zarządzania Ryzykiem są również dla nas ogromnie istotne - mówi Angelica Pegani, Szef Biura Komunikacji i Rzecznik Prasowy Rafineria Gdańska Sp. z o.o.

W Rafinerii Gdańskiej odnajdą się również specjaliści skupiający się na audytach, finansach i kontrolingu, nie wliczając obszaru prawnego. Wsparciem dla bieżących działań są również inne obszary jak Biuro Zasobów Ludzkich, który odpowiada za zapewnienie, utrzymanie i rozwój pracowników rafinerii.

Biuro Komunikacji
Rafineria Gdańska Sp. z o.o.