logo

Kapituła Programu „Najwyższa Jakość Quality International 2023” pozytywnie oceniła przesłane do konkursu zgłoszenie Rafinerii Gdańskiej i jednogłośną decyzją przyznała firmie tytuł Laureata i Złote Godło QI 2023 w kategorii  QI  ORDER za "Zintegrowany System Zarządzania".

Biznes

Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego Katedry Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, bardzo wysoko oceniła zgłoszenie Rafinerii Gdańskiej i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności zakładu w Gdańsku, zwłaszcza w zakresie zarządzania.

- W imieniu całego Zarządu oraz wszystkich pracowników Rafinerii Gdańskiej bardzo dziękujemy Kapitule Programu „Najwyższa Jakość Quality International 2023” za to wyróżnienie. Jest to dla nas ogromna nobilitacja, jak i motywacja do dalszej pracy. Z tej okazji dziękujemy organizatorom konkursu również za dotychczasową owocną współpracę przy realizacji projektów, dotyczących budowania wizerunku naszej firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy w regionie. - podkreśla Angelica Pegani, Szef Biura Komunikacji i Rzecznik Prasowy Rafineria Gdańska Sp. z o.o.

Tytuł Najwyższa Jakość „Quality International” oraz Certyfikat sygnowany przez instytucje patronujące są potwierdzeniem najwyższej jakości, a Godło QI stanowi wymierną pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

- Zintegrowany System Zarządzania jest narzędziem do ciągłego doskonalenia skuteczności i efektywności funkcjonowania całej organizacji, co dla naszych Właścicieli i kontrahentów stanowi gwarancję jakości. Dla Pracowników Rafinerii Gdańskiej i Naszych kontrahentów jest zapewnieniem bezpiecznych miejsc pracy, a dla naszego najbliższego otoczenia jest dowodem Naszej troski o środowisko. Podejście oparte na szacowaniu ryzyk (zagrożeń i szans) skłania nas do bieżącego analizowania działań - wyeliminowania przyczyn, które mogą doprowadzić do wystąpienia niepożądanych zdarzeń oraz wykorzystania szans, które przyniosą nam korzyści w przyszłości. Posiadany Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania potwierdza zgodność z wymaganiami i skuteczność wdrożenia standardów ISO. – mówi Klaudia Łuniewska-Markiewicz, Szef Biura Zarządzania Procesami w Rafinerii Gdańskiej Sp. z o.o.

Otrzymane Godło będzie wykorzystywane we wszystkich działaniach komunikacyjnych i marketingowych bez ograniczenia w czasie. Z kolei nagroda w postaci grawerowanego medalu zostanie wręczona podczas Gali finałowej Programu, która wraz z Europejskim Forum Biznesu odbędzie się 1 grudnia 2023 roku w Pijalni Głównej Uzdrowiska Krynica - Żegiestów S.A. w Krynicy-Zdroju.

Biuro Komunikacji
Rafineria Gdańska Sp. z o.o.

Udostępnij