logo

Rafineria Gdańska została partnerem branżowym "XVII Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej" 17-18 października 2023 roku w Hotelu Mercure w Gdyni.

Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Przebudowa systemu energetycznego w kontekście gospodarki wodno-ściekowej, nowe rozwiązania na miarę oczyszczalni przyszłości, wyzwania i dostosowanie się do unijnej dyrektywy ściekowej to tylko niektóre punkty programu "XVII Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej".

- Rafineria Gdańska współpracuje z firmą BMP już od roku, angażując się w konferencje branżowe, w których udział jako prelegenci biorą nie tylko menedżerowie i dyrektorzy naszej spółki, ale i inżynierowie i specjaliści wielu kluczowych obszarów. Dzięki tej współpracy wspólnie możemy budować wizerunek Rafinerii Gdańskiej jako podmiotu integrującego ekspertów z branży przemysłu paliwowo-energetycznego. Udział w konferencjach branżowych, konsorcjach oraz seminariach jest dla nas świetną przestrzenią do budowania kontaktów biznesowych, wymiany wzajemnej wiedzy i doświadczeń. Przebudowa systemu energetycznego w kontekście gospodarki wodno-ściekowej to istotny temat nie tylko dla takich podmiotów jak my, ale i innych, dużych przedsiębiorstw. Jest to zarazem szansa, jak i ogromne wyzwanie. Z tego względu, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na zbliżającą się konferencję, której Gospodarzem Honorowym została Rafineria Gdańska – na XVII Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej, która odbędzie się 17-18 października w Gdyni. - podkreśla Adrian Szkudlarski, Prezes Rafineria Gdańska Sp. z o. o.

Co znajdzie się w programie Kongresu?

Organizatorem XVII Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej jest firma BMP, wydawca m.in. czasopism "Chemia Przemysłowa", „Energetyka Cieplna i Zawodowa” i „Kierunek Spożywczy” oraz portali: kierunekCHEMIA.pl, kierunekENERGETYKA.pl, kierunekSPOŻYWCZY.pl. Gospodarzami Honorowymi wydarzenia zostali: Rafineria Gdańska oraz Browar w Elblągu.

Biuro Komunikacji
Rafineria Gdańska Sp. z o.o.